Star Wars 7: Güç Uyanıyor izle

-

Star Wars: The Force Awakens

Star Wars 7: Güç Uyanıyor izle
Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Filminin Konusu: Star Wars: Güç Uyanıyor (Yıldız Savaşları 7) filminde bu seriye yeni katılan Rey ve Finn karakterlerinin çevresinde şekillenen, Karanlık Taraf olan İlk Düzen'den (First Order) kaçarak hayatta kalma ve droid BB-8'e verilen gizli görevi yerine getirme öyküsü, Güç'ün yeni sahibine seslenmesiyle de farklı bir boyut kazanıyor. Baş karakter rollerinde oyuncular Daisy Ridley ve John Boyega'yı gördüğümüz filmde serinin fenomen karakterleri de geri dönüyor. Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens izle, Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens full izle, Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens hd izle, Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens 2015 izle

Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII - The Force Awakens filmini sitemizden Star Wars: Episode VII - The Force Awakens adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 958
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı