Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds izle

-

Inglourious Basterds

Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds izle
Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds Filminin Konusu: Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından Piçle yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir. Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds izle, Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds full izle, Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds hd izle, Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds 2009 izle

Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds filmini sitemizden Inglourious Basterds adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 153 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.026
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı