Şirinler 3 – The Smurfs 3 izle

-

Smurfs: The Lost Village

Şirinler 3 – The Smurfs 3 izle
Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village Filminin Konusu: Şirin Köyü'nde hayat alışıldık düzeninde sürerken Şirine kendilerine benzeyen bazı yaratıklar görür. Şirin Baba, Kayıp Köy efsanesine pek inanmasa da Şirine, yanına Güçlü, Sakar ve Gözlüklü Şirin'i de alarak Kayıp Köy'ü bulabilmek için Yasak Orman'a doğru yola çıkar. Ancak Gargamel'in de bu gizemli köyle ilgili planları vardır ve Şirinler'in oraya Gargamel'den önce ulaşması gerekmektedir. Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village izle, Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village full izle, Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village hd izle, Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village 2017 izle

Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs 3: The Lost Village filmini sitemizden Smurfs 3: The Lost Village adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 89 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.148
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
7.4
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı