Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı izle

-

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı izle
  Web Sitesi: ,
Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief Filminin Konusu: babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatıyor. Serinin bu ilk filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief izle, Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief full izle, Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief hd izle, Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief 2010 izle

Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı – Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief filmini sitemizden Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.316
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı