Kara Şövalye – The Dark Knight izle

-

The Dark Knight

Kara Şövalye – The Dark Knight izle
Kara Şövalye – The Dark Knight Filminin Konusu: Kara Şövalye, halk için büyük bir tehdit oluşturan Joker’in ortaya çıkması ile kaosa dönen Gotham Sokakları’nın yeniden kurtarıcılığını üstlenen Batman’in hikayesini konu ediyor. Suç işleyenlerden arındırılan bir yer, bir zaman sonra yeniden tehdit altında kalabilir ve işte o zaman yeniden kolları sıvayacak olanların mücadelesi de daha keskin olarak hayata geçecektir. Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent bir araya gelerek Gotham Sokakları’nda bu işi kotarmış olsalar da ansızın ortaya çıkan Joker, işleri fena halde bozar. Onun dehası ile baş etmek kolay olmayacaktır. Gotham eski karmaşa dolu günlerin eşiğindedir. Batman yeniden kurtarıcılığa soyunurken kendi varlığının bulduğu anlamı da sorgulamaya başlar. O aslında suçluların sayısını azaltıyor mudur yoksa çoğaltıyor mudur bunu gerçekten anlamak isteyecektir. Kara Şövalye – The Dark Knight izle, Kara Şövalye – The Dark Knight full izle, Kara Şövalye – The Dark Knight Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kara Şövalye – The Dark Knight hd izle, Kara Şövalye – The Dark Knight 2008 izle

Kara Şövalye – The Dark Knight filmini sitemizden The Dark Knight adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 152 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 705
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı