Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War izle

-

Captain America: Civil War

Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War izle
Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War Filminin Konusu: Yenilmezler ekibinin giriştiği bir başka macera, oldukça büyük çaplı maddi ve manevi hasarlara neden olmuştur. Bu durum, Amerikan Hükumeti'nin yenilmezlere karşı giderek daha hoşgörüsüz bir tavır takınmalarına yol açar. Sonunda kahramanların sadece ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkacakları bir sistem kabul edilir. Ancak Kaptan Amerika (Chris Evans), yakın arkadaşı Bucky'i (Sebastian Stan) kurtarmak için girişimde bulununca Yenilmezler arasında sürtüşme çıkar. Kahramanlar, Kaptan Amerika'nın önderliğindeki bağımsız hareket etme yanlıları ve Iron Man'in (Robert Downey Jr.) başını çektiği hükumet yanlıları olarak ikiye bölünürler ve bir iç savaş patlak verir. Bu esnada yepyeni bir düşman daha ortaya çıkacaktır. Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War izle, Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War full izle, Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War hd izle, Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War 2016 izle

Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı – Captain America 3: Civil War filmini sitemizden Captain America 3: Civil War adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 147 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.113
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı