Bir Zamanlar Anadolu’da izle

-

Bir zamanlar Anadolu'da

Bir Zamanlar Anadolu’da izle
Bir Zamanlar Anadolu'da Filminin Konusu: Bir Zamanlar Anadolu'da izle, Bir Zamanlar Anadolu'da full izle, Bir Zamanlar Anadolu'da hd izle, Bir Zamanlar Anadolu'da 2011 izle, Kasabalarda hayat, bozkırın ortasında sürdürülen yolculuklara benzer. Her tepenin ardında "yeni ve farklı bir şey" çıkacakmış duygusu, ama her zaman birbirine benzeyen, incelen, kıvrılan, kaybolan veya uzayan tekdüze yollar...

Bir Zamanlar Anadolu'da filmini sitemizden istediğiniz kalitede izleyebilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
7.5
Toplamda 24 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Hasan Şimşek 17 Nisan 2020 23:37:43

  Sinema filmi ne değildir sorusunun cevabı bir şey(!)
  Adli tıp sınavına hazırlanan genç sağlıkçılar İçin tutanak nasıl hazırlanır sorusuna cevap olması bakımından faydalı olabilir.

 2. avatar
    Yılmaz 23 Nisan 2020 08:58:22

  Amaçsız bir film

 3. avatar
    Ozan Ağaç 24 Nisan 2020 19:29:04

  2 buçuk saatim ziyan oldu.

 4. avatar
    Bombacımülayim 1 Mayıs 2020 23:19:22

  Önce yorumları okuyup. Siz ne anlarsınız film izlemekten demiştim yorum yapanlara ama bitince hepsine hak verdim böyle bir film neden var.

 5. avatar
    S**** 5 Mayıs 2020 00:08:16

  Ben çok beğendim. Bence Altın Palmiye’yi hak etmiş bir film. Özellikle Ercan Kesal’ın oyunuculuğu çok gerçekçi. Yavaş bir film, aksiyon heyecan filan arıyorsanız yanlış yerdesiniz.