Bankacı – The Banker izle

-

The Banker

Bankacı – The Banker izle
Bankacı – The Banker Filminin Konusu: The Banker'ın hikayesi yaşanan olaylara dayanıyor. Afrikalı Amerikalı iki girişimcinin 1950'li yıllarda yaşadıklarını konu edinen The Banker'da Garrett ve Morris, dönemin ırksal problemlerini aşmaya çalışıyordur. İkili, işçi sınıfından beyaz bir adamı işe alır ve onu ön plana yerleştirme kararı alırlar. Matt Steiner'ı eğiterek, işlerinin başında o varmış gibi davranmasını sağlamaları gerekiyordur. Bu sırada Garrett ve Morris de kapıcı ve şoför gibi davranacaktır. Garrett'ın karısı Eunice de bu şirket içerisinde önemli bir pozisyonda bulunuyordur. Bu yolla ikili, ülkenin en zengin ve başarılı insanlarından biri haline gelirler. Ama tabii karşılarına oynadıkları oyun nedeniyle bir sürpriz çıkacaktır. Bankacı – The Banker izle, Bankacı – The Banker full izle, Bankacı – The Banker Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Bankacı – The Banker hd izle, Bankacı – The Banker 2020 izle

Bankacı – The Banker filmini sitemizden The Banker adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 952
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı