Açlık Oyunları – The Hunger Games izle

-

The Hunger Games

Açlık Oyunları – The Hunger Games izle
Açlık Oyunları – The Hunger Games Filminin Konusu: Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır. Başkentin etrafındaki 12 bölge bir hat boyunca sıralanmıştır. Bütün bölgeler, her yıl yapılan Açlık Oyunları’nın yarışmasına yaşları 12 ilâ 18 arasında değişen bir erkek ve bir kız çocuğu göndermek zorundadır. Açlık Oyunları TV’den yayınlanan ölümüne bir kavgadır. Açlık Oyunları – The Hunger Games izle, Açlık Oyunları – The Hunger Games full izle, Açlık Oyunları – The Hunger Games Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Açlık Oyunları – The Hunger Games hd izle, Açlık Oyunları – The Hunger Games 2012 izle

Açlık Oyunları – The Hunger Games filmini sitemizden The Hunger Games adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 142 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 943
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı