İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots izle

-

Mary Queen of Scots

İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots izle
İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots Filminin Konusu: 1500'lü yıllarda geçen Mary Queen of Scots, birbirleriyle kuzen olan İngiltere ve İskoçya hükümdarlarının gerçek hikayesine dayanmaktadır. İki kraliçe de İngiliz tacını hak eden gerçek mirasçı olduğuna inanır. İngiltere tahtını ele geçirmek için düzenlediği darbe girişminden sonra İskoç Kraliçesi Mary hapishanede birkaç yıl hapis cezasına çarptırılır ve sonunda infaz edilir. Saoirse Ronan, İngiliz monarşisini devirmek için uğraşan İskoç kraliçesi Mary'i canlandırıyor. Margot Robbie ise İngiliz tahtını ve kendi yerini korumak için savaşan 1. Elizabeth'i oyunuyor. İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots izle, İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots full izle, İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots hd izle, İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots 2018 izle

İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots filmini sitemizden Mary Queen of Scots adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 125 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 832
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
9.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı