İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle

-

Suicide Squad

İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle
İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler Filminin Konusu: Dünyanın en tehlikeli suçluları çok gizli bir yerde hapse mahkum edilmişlerdir. Bu suçlular, Harley Quinn, Deadshot, Killer Croc, Captain Boomerang'dır. Fakat hükumet çok zor bir durumda kalır ve bu suçlulardan bir ekip kurmaya ve bu ekiple sorunları düzeltmeye karar verir. İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle, İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler full izle, İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle, İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler 2016 izle

İntihar Timi – Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmini sitemizden Suicide Squad adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.236
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
8.0
Toplamda 14 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı