Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon izle

-

The Twilight Saga: New Moon

Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon izle
Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon Filminin Konusu: Yeni ayda aşk ve gerilim biraz daha artıyor cullen ailesi bella'nın doğum gününü kutlamak istiyor ama bella ısrarla karşı çıkıyor çünkü yaşlanıyor. Cullenların evinde doğumgünü kutlarken hediye paketinin biri bella'nın elini keser ve ailenin yeni vejeteryanı jasper dayanamıyıp saldırır.
Bunun üzerine cullen ailesi bella ve edward'ın iyiliği için forkstan ayrılmaya kara verir. Bunu kaldıramayan bella artık hayatı umursamamaya başlar.. Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon izle, Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon full izle, Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon 2009 izle

Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay – The Twilight Saga 2: New Moon filmini sitemizden The Twilight Saga 2: New Moon adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 131 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 944
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
9.1
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı